Informacione kontakti per bizneset VIP

Autori Portik

14/07/2021

Informacione kontakti per bizneset VIP

Informacione kontakti për bizneset vip është një sektor publikimesh në platformën biznese.vip.
Bizneset e regjistruara në Shqipëri kanë mundësinë të reklamojnë falas kontaktet si dhe shërbimet e tyre.

Platforma bizeneseve online


Biznese.vip është një platformë online. Ajo është e dedikuar vetëm për publikimin e kontakteve të bizneseve aktive. Në platformë përfshihen të gjitha kategoritë e bizneseve dhe sektorët e rëndësishëm të shërbimeve. Produktet e kompanive janë gjithashtu të përfshira në këtë platformë.

Shërbime falas për marketing dixhital


Platforma biznese.vip ofron falas publikimin e informacioneve bazike për bizneset aktive. Ju mund të regjistroni online nga telefoni ose kompjuteri personal duke:

  1. Emrin e biznesit tuaj
  2. Logon dhe sloganin tuaj
  3. Foto përfaqësuese për ballinën e profilit
  4. Informacionin e detajuar ose të përmbledhur të biznesit tuaj. Kontaktet personale, adresa e biznesit, numra telefoni të bizneseve, adresa email të bizneseve etj.

Rezervoni takim online

Vetëm me një klikim kontaktoni drejt përdrejtë biznesin apo shërbimin e kërkuar që ju intereson.

Çmimet më të mira

Kontakti drejtpërdrejtë me kompanitë ju mundëson çmime shumë të favorizuara që ju kursejnë jo vetëm para por edhe kohë.

Konsultime falas

Këshilla dhe konsultime online pa pagesë. Na shkruani për çdo intersim tuajin dhe ne ju gjejmë zgjidhjet e duhura.

Dyqanet më të mira

Kudo që ndodhen në Shqipëri ju mund ti gjeni këtu shumë pranë në celularin tuaj vetëm me një klikim ose një telefonatë.

Biznese të çertifikuara

Informacioni i përditësuar mundëson të jeni në kontakt të rregullt me ato kompani që janë aktive në treg dhe ofrojnë shërbimet e tyre.

Shërbime të garantuara

Partnerët më të mirë janë të gatshëm për tju shërbyer dhe ofruar produktetet e tyre direkt në shtëpinë tuaj.

MIRSEVINI NË
BOTËN E BIZNESIT

Bëhuni edhe ju pjesë e botës së Bizeneseve VIP
Regjistroni kompaninë tuaj dhe cdo shërbim apo produkt që ju ofroni. Është shumë e lehtë për të qenë në qendër të vëmendjes tek klientet.

EKSELENCË NË MARKETING
QË PREJ 2001

Një eksperiencë në marketingun e bizneseve e nisur që në vitin 2001

  1. Aplikoni për të marrë një ofertë marketimi dixhital online për biznesin tuaj
  2. Krijim faqe webi ose dyqani virtual online për produkte dhe shërbime specifike
  3. Bashkëpunime të drejtpërdrejta për shitjen e produkteve tuaja tek klientët
  4. Strategji marketingu e lidhur me webin tuaj personale dhe rrjetet social

Informacione te rendesishme

Krijoni website për biznesin tuaj në kohë rekord në PammStudio

Komentet

Got something to share? Let's hear it.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Regjistrohu për të rejat e fundit!

Nëse preferon lajme si ky ose të ngjashme abonohu më poshtë

sq Albanian
X