Kemisha per meshkuj

Autori Portik Avatar
Autori Portik July 30, 2021 4 min read

Kemisha per meshkuj

Kemisha per meshkuj është një ndër produktet me fokusin kryesor në Next to YouClothing store
Dyqani i veshjeve për meshkuj Next to You ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Next to You clothing store for man eshte nje nder dyqanet me produkte shume cilesore eksporti. Nje dyqan ekskluziv per veshje meshkujsh. Ketu mund te gjesh mallra shume cilesore. Te gjitha te nje shumllojshmerie qe nuk i gjen ne nje tjeter dyqan. Modelet e veshjeve per meshkuj ne disa kategori veshjesh. Veshje stil klasik per meshkuj. Veshje stil sportiv per meshkuj. Aksesore veshjesh per meshkuj. Si edhe shume produkte mode fashion per meshkuj

Pavarësisht nëse jeni një biznesmen apo një baristë, ekzistojnë lloje të këmishave që çdo burrë duhet të ketë në veshjet e tij. Nga zbritjet e butonave të Oksfordit deri tek chambray rastësor, disa stile janë bërë për ngjarje dhe stinë të veçanta dhe mund të vishen pothuajse në çdo mënyrë. Nëse keni nevojë për ndihmë për të vendosur se çfarë lloj këmishë të blini, vazhdoni të lexoni pasi ne kemi bërë punën e vështirë për ju.

1. Këmishë Oxford

Krijuar nga John Brooks në 1896, butoni i Oksfordit ishte një klasik i menjëhershëm. Karakterizuar nga pëlhura më e trashë dhe jaka me butona, kjo këmishë është një marrje e rastësishme e stilit tradicional të veshjes. Perfectshtë perfekte për shumë ngjarje, qoftë në një martesë apo në zyrë. Zgjidhni ngjyrat më të lehta për një mjedis profesional dhe nuanca më të errëta për një ngjarje të rastësishme.

2. Këmishë serioze

Elegante dhe e thjeshtë, këmisha e veshjes është pikërisht ajo që ju nevojitet kur synoni të bëni përshtypje. Zakonisht është më e trashë se një këmishë e zakonshme, me jakë të theksuar, krahë ose të prerë dhe pranga të dyfishta. Këmisha e fustanit duket më së miri me një kostum prej xhami ose tre copë, të kompletuar me një hark dhe mansheta. Shpesh shihet në ngjarjet me kravatë të zezë ose të bardhë ose në vetë James Bond.

3. Këmisha jakë kubane

Merrni purot tuaja më të mira dhe thithni diellin me një këmishë jakë kubane. Me mëngë të shkurtra dhe një jakë të hapur, këto këmisha janë një element i domosdoshëm veror që ju bën të dukeni dhe të ndiheni të freskët. Mos u mashtroni, kjo këmishë nuk ka pse të bëjë të dukeni sikur jeni me pushime me fëmijët; ju mund të dukeni të freskët si një kastravec me stilimin e duhur. Me një varg ngjyrash dhe modelesh për të zgjedhur, ju mund ta mbani atë të zgjuar ose në plazh, pavarësisht nga gjendja juaj shpirtërore. Bestshtë më mirë për ngjarje të shtruara si një festival ose një pasdite në pijetore; tregoni pak gjoks dhe shikoni shkëlqyeshëm njëherësh.

4. Këmishe e gjatë

Për stinët në mes ku është shumë ftohtë vetëm për një T-shirt por shumë e ngrohtë për një pallto, bluza e tepërt hyn në lojë. Isshtë i gjithanshëm dhe zakonisht vishet në majë të një këmishë tjetër, qoftë një T-shirt ose një buton poshtë. Bukuria e bluzës së tepërt është thjeshtësia e saj; zgjidhni një T-shirt të thjeshtë nën të, të shoqëruar me një bluzë me ngjyrë? Bluza dhe gri janë të shkëlqyera për një natë jashtë, ndërsa nuancat neutrale janë më të përshtatshme për aktivitetet e ditës.

 5. Këmishë fanellë

Qëndroni të ngrohtë dhe me stil me një këmishë fanellë. Shpesh e parë tek ata që jetojnë në klimë të ftohtë, këmisha e fanellës është bërë prej pëlhure të trashë dhe të butë dhe tradicionalisht vjen në një model të kontrolluar. Për ato ditë ku duhet të ngroheni, fanella është zgjedhja juaj më e mirë. Kombinojeni me një bluzë dhe xhinse, dhe do të jeni djali më i lezetshëm në dhomë.

Tashme nuk keni pse shqetesoheni për asnjë rast festiv, si për shembull dasmat pasi ka kush kujdeset për kete pjese: Next to you.
Ne dyqanin tone do të gjeni nje gam të gjere veshjesh për meshkuj për evente serioze, por dhe për perditshmeri. Mbi 700 veshje te ndryshme te cilat ndrrohen dhe ne baz te sezonit por dhe ne baz të ndryshimit te modes, ku ju do të gjeni veten!
Tashme mund te gjeni cdo veshje dhe ne rrjetet tona sociale, si ne instagram, facebook, ËEBsite, etj. Ku jane reklamuar të gjitha artikujt tona të veshjeve.
Mos harroni tek Next To You do të gjeni cmimet me të mira ne treg!
Gjithashtu behuni gati për disa ulje ne muajin e ardhshem të Gushtit!!!

Autori Portik
Author: Autori Portik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *