Veshje sportive per meshkuj

Autori Portik Avatar
Autori Portik July 31, 2021 2 min read

Stili i duhur veshje sportive per meshkuj

Veshje sportive per meshkuj mund te gjesh kudo ne Tirane. Ne dyqane veshje per meshkuj ose edhe dyqane online per meshkuj. Cili eshte trendi me i fundit ne moden fashion per meshkuj? Ja cfare na rekomandojne blogerat miq te Next to You Men’s clothing

1. Bluzat bosh T- shirts janë më të mira.

Po eshte e vertete, ato jane si një ndryshues i jetës se perditeshme. Numri meshkujve që nuk e vlerësojne një fakt të tille te thjeshtë është cuditerisht i larte. Eshte e pakuptueshme per mua thote nje nder blogerat influencer per meshkuj. Nese zgjidhni nje stil te tille, ju nuk mund të gaboni. Me një bluzë bazë të bardhë, një T-shirt e zbrazët ju jeni so cool. Sidomos nëse doni ta vishni nën një këmishë impakti eshte me i dukshem. Cfare mendoni se ka bonus shtesë? “is cheaper” Keto produkte jane edhe në cmime me te lira ne rroba per meshkuj. Jeni te sigurte. Nuk do të gaboni me një bluzë bazë të bardhë. Një T – shirt bosh, enkas per ju edhe ne Next to You – Men’s clothing store.

2. Propozimi i dyte. Bluzat me 2 nivele ngjyrash

Veshje sportive per meshkuj nuk mund te kufzohen vetem ne nje stil. Kombinimi i dy ngjyrave te thjeshta eshte nje tjeter variant ne mode. A i dini ngjyrat baze? Zgjidheni bluzën tuaj të jetë pak më shume e dukshme. Merrni dicka me dy ngjyra, ato me shirita. Blu dhe e bardhë, mund te jete kombinimi i duhur per ju. Jo vetem se blu është pak edhe një zgjedhje klasike, por e bardha e harmonizon shume me mire. Nje kombinim i tille do te shkonte me mirë me pantallona ngjyre kaki. Dëshironi të shfaqeni me te dukshem? Zgjidhni ngjyra më të gjalla.

3. Ne veshjet biznes, është moda formale.

Nese shijet tuaja per veshjen jane me prirje biznesmeni ose aktiviteti ditor e kushtezon. Mos nguroni: Këmishat klasike serioze ju perfaqsojne si nje biznesman. Ato janë zyrtare dhe duhet të mbahen nën rripin tuaj. Mund te jeni i palidhur në krye dhe paksa i zbërthyer. Nje veshjeserioze biznesmeni me prirje sportive. Tamam si me veshje sportive per meshkuj. Pse jo shoqeruar edhe me nje intimo mahnitëse Avengers poshtë. Këmishat e biznesit janë zyrtare. Ato janë menduar të mbahen nën brezin tuaj.

4. Asnjë printim në xhinse tuaj.

Çfarë është edhe më e keqe se një bluzë e shtypur nën një këmishë zyrtare të zbërthyer? Xhinse xhins të shtypura. Po, e pashë sot. Nuk dukesh njeri i keq, e di?

5 E dini Cfare?

Tashme nuk keni pse shqetesoheni për asnjë rast festiv. Dasmat dhe eventet jane me te thjeshta pasi keni kujdesje për kete pjese. Next to You Man’s clothing. Nje dyqan ku do të gjeni nje game veshjesh për meshkuj për evente dhe perditshmeri. Mbi 700 veshje te ndryshme.  Nje numer qe rritet ne baze te cdo sezonit trendeve te modes. Ketu ju do të gjeni veten! Next to You Man’s clothing store. Cdo veshje e gjeni edhe ne rrjetet tona sociale. Instagram, facebook, twitter, youtube, website, etj. Sigurisht edhe ne dyqanin tek Komuna e Parisit ku jane ekspozuar të gjithe artikujt. Mos harroni. Tek Next To You Man’s clothing Store do të gjeni cmimet me të mira ne treg! Behuni gati edhe për uljet me skonto mujore
Autori Portik
Author: Autori Portik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *